Amazon'da Reklam Verin

Amazon sponsorlu reklamların kullanıldığı reklam çözümleri için amazon reklam uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz

amazon reklam, amazon reklam verme , amazon da reklam nasıl verilir , amazon reklam fiyatları , amazon reklam ajansı , amazon ads, amazon reklamları , amazon reklam stratejileri , amazon da reklam , amazon reklam çeşitleri

Dakika Reklam ile Amazon Reklamcılığında Başarıya Ulaşın

Dakika Reklam olarak, dijital dünyada işletmenizin başarısını artırmak için buradayız. Amazon reklamcılığı alanında uzmanlaşmış bir ajans olarak, işletmenizin görünürlüğünü ve müşteri kitlenizi genişletmek için etkili çözümler sunuyoruz.

İster küçük bir işletme sahibi olun ister büyük bir şirket, Amazon reklam kampanyalarımız ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Dünya genelinde amazon'da reklam verin

Birden fazla ülkede mi satış yapıyorsunuz? Reklam çalışmalarınızı yalnızca şirketinizin bulunduğu pazaryeriyle sınırlamayın. Uluslararası ölçekte çalışmaya başlayın ve tüm uygun ülkelerinizde reklam vererek markanızı dünyanın dört bir yanındaki Amazon müşterilerine tanıtın.

Amazon Reklam Ajansı

Profesyonel bir amazon reklam ajansı olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz, Amazon reklam kampanyalarınızı yönetir ve optimize eder, böylece reklam bütçenizden en iyi şekilde yararlanırsınız. Analizler ve raporlarla, kampanyalarınızın performansını sürekli izler ve geliştiririz.

Amazon Reklamları Hakkında Sorularınız
Amazon Advertising hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını öğrenin.

Amazon Reklam Hakkında Sık Sorulan Sorular

Amazon’da Satış Arttırma Nasıl Yapılır? Profesyonel destek alın

 • Sponsored Products nedir?

  Amazon Sponsored Products, Amazon'daki ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı olan tıklama başına maliyet (TBM) reklamlarıdır. Daha önce hiç reklam vermemiş olsanız bile yalnızca birkaç dakika içinde bir kampanya oluşturabilirsiniz.

 • Sponsored Products'ı neden kullanmalıyım?

  Sponsored Products, alışveriş yapanlar sizinkilere benzer ürünler aradığında reklamlarınızı onlara göstererek ürünlerinizin görünürlüğünü ve satışını artırmanıza yardımcı olabilir. Aylık ücret ödemeniz gerekmez. Yalnızca, alışveriş yapanlar reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız. Bu tıklama onları, teklifinizin listelendiği ürün detay sayfasına götürür. Sponsored Products'ı ürün görünürlüğünü artırmak istediğiniz ürünlerde, detay sayfası görüntülemesi düşük olan ürünlerde veya sezon sonu ürünlerinde kullanabilirsiniz.

 • Sponsored Brands nedir?

  Sponsored Brands, alışveriş sonuçlarındaki belirgin konumlarda gösterilen anahtar kelime hedefli reklamlardır. Bu reklamlar özel bir başlık, marka logosu ve reklam materyalinde bulunan ürünlerin bir seçkisini içerir. Alışveriş yapanlar reklama tıkladıklarında ürün listesi sayfasına, özel açılış sayfasına veya mağazaya yönlendirilir. Amazon Marka Kaydı'na kayıtlı satıcılar Sponsored Brands kampanyalarını kullanabilir.

 • Sponsored Brands'i neden kullanmalıyım?

  Sponsored Brands, alışveriş sonuçları içindeki görünürlüğü yüksek konumlarda gösterilerek markanızın ve ürün portföyünüzün görünürlüğünün ve satışlarının artmasına yardımcı olur.

 • Sponsored Brands ve Stores'u kimler kullanabilir?

  Amazon Marka Kaydı'na kayıtlı satıcılar, tedarikçiler ve Singapur'da Amazon üzerinden ürün satan müşterileri bulunan ajanslar Sponsored Brands ve Stores'u kullanabilir. Markanızı kaydedebilmeniz için Amazon tarafından gönderilmiş ve onaylanmış tescilli ve aktif bir ticari markaya sahip olmanız gerekir. Markanızı Amazon Marka Kaydı'na kaydetme hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Stores nedir?

  Markanızı ve ürün kataloğunuzu sergileyen ücretsiz ve özelleştirilmiş çok sayfalı bir deneyimdir.

 • Mağazamın performansını nasıl ölçebilirim?

  Stores analiz panelinde günlük ziyaretçi sayısı, sayfa görüntüleme sayısı ve mağazanızın elde ettiği satışlar gibi istatistikler bulunur. Mağazanızı harici pazarlama etkinliklerinde tanıtıyorsanız mağazanıza gelen trafiğin kaynaklarını analiz etmek için URL'ye etiket de ekleyebilirsiniz.

 • Sponsored Display nedir?

  Sponsored Display, müşterilerin satın alma yolculuğu boyunca, zaman geçirdikleri her yerde onlarla etkileşim kurarak işletmenizi ve markanızı büyütmenize yardımcı olan bir self servis görüntülü reklamcılık çözümüdür.

 • Amazon Reklamlarım nerede gösterilecek?

  Sponsored Products, alışveriş sonuçlarının üstünde, yanında veya arasında ya da ürün detay sayfalarında gösterilebilir. Reklamlar hem masaüstü hem mobil cihazlarda görünebilir. Sponsored Brands, alışveriş sonuçlarının üstünde, yanında veya arasında gösterilebilir. Reklamlar hem masaüstü hem mobil cihazlarda görünebilir. Stores mobil cihazlardaki, uygulamalardaki ve masaüstündeki Amazon web sitesinde görünür. Sponsored Display: Amazon ana sayfasında, ürün detay sayfalarında, alışveriş sonuçları sayfalarında veya Twitch'in yanı sıra belirli üçüncü taraf web siteleri ve uygulamalarda ürünlere göz atarken, araştırırken veya satın alırken kitlelere ulaşmanızı sağlar.

 • Hangi ürünler sponsorlu reklamlar için uygun değildir?

  Yetişkinlere yönelik ürünleri, yenilenmiş ürünleri ve kapalı kategorilerdeki ürünleri şu anda desteklemiyoruz. İzin verilen ve yasaklanan kategorilerin tam listesini görmek için Sponsored Products ve Sponsored Brands reklam materyali kabul politikalarını inceleyin.

 • Amazon Reklam vermek için gerekli koşullar nelerdir?

  Amazonda Reklam vermek için gerekli koşullar nelerdir? Aktif bir satıcı hesabına sahip olmak Amazon Marka Kaydı'na kayıtlı olmak (Sponsored Brands, Sponsored Display ve Stores için) Öne Çıkan Teklif için uygun olmak (Sponsored Products için) Öne Çıkan Teklif yerleştirmesine uygun olmayan bir ürün listesi için Sponsored Products reklamı oluşturursanız reklamınız Amazon'da alışveriş yapanlara gösterilmez. Uygun olmayan reklamlar Seller Central'daki "Reklam" sekmesinin altındaki kampanya yöneticisinde işaretlenir. Sponsored Brands, Öne Çıkan Teklif'i kimin sunduğuna bakılmaksızın alışveriş yapanlara gösterilir.

 • Amazon Reklam Maliyeti nedir?

  Sponsored Products, Sponsored Display ve Sponsored Brands tıklama başına maliyet şeklinde ücretlendirilen reklamlarıdır. Yani yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız. Bütçenizi ve tıklama başına ne kadar harcamak istediğinizi siz seçersiniz. Mağaza oluşturmak ücretsizdir.

 • Öne Çıkan Teklif nedir?

  Öne Çıkan Teklif, ürün detay sayfasında Sepete Ekle düğmesiyle görüntülenen tekliftir. Amazon web sitesinin önemli bir özelliği, birden fazla satıcının aynı ürünü sunabilmesidir; dolayısıyla Öne Çıkan Teklif yerleşimi için değerlendirilen birçok satıcıdan biri olabilirsiniz. Amazon, Öne Çıkan Teklif uygunluğunuzu ve yerleştirme durumunuzu belirlemek için performansa dayalı kriterleri kullanır.

 • Anahtar kelimeler nedir ve nasıl çalışır?

  Anahtar kelime, Sponsored Products ve Sponsored Brands kampanyalarınıza eklediğiniz tek bir kelime veya kelime öbeğidir. Anahtar kelimeler, müşterilerin Amazon'da ürün aramak için kullandıkları alışveriş sorgularıyla eşleştirilir ve reklamlarınızın nerede görünebileceğini belirlemekte kullanılır. Anahtar kelimelerin yalnızca Sponsored Products veya Sponsored Brands için kullanıldığını unutmayın.

 • Amazon CPC reklamcılığı nedir?

  Tıklama başına maliyet (TBM ya da CPC) reklamcılığı, reklamların ücretsiz olarak gösterildiği (reklam gösterimleri veya görüntülemelerin ücretsiz olduğu), reklamverenin yalnızca müşteriler reklamı tıkladığında ücretlendirildiği bir ücretli reklam türüdür. Sponsored Products, Sponsored Display ve Sponsored Brands gibi sponsorlu reklamlar CPC modeli dahilinde yayınlanır.

Amazon'da Reklam Verin

Amazon reklam hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0212 282 00 22 nolu telefondan bize ulaşabilir yada başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Copyright © Amazon Reklam | Amazon Reklam Ajansı | Amazon Reklam Danışmanlığı | Tüm Hakları saklıdır. Dakika Reklam