Tiktok Reklam Ajansı

Dakika Reklam, lider TikTok reklam ajansıdır. TikTok pazarlama kampanyaları yürütme söz konusu olduğunda, uzman ekibimiz markanızı nasıl ön plana çıkaracağını bilir. Birinci sınıf TikTok reklam ajansımızla ortaklık yaparak şirket hedeflerinize ulaşın ve markanızı bir sonraki seviyeye taşıyın!

tiktokreklam
tiktokta reklam
tiktok ta reklam nasıl verilir
tiktok reklam ajansı

TikTok'un 800 milyondan fazla Aktif Kullanıcısına ulaşın!

TikTok şu anda tarihin en çok indirilen sosyal medya uygulamasıdır. Yeni sosyal medya platformu, TikTok'un kullanıcı tabanının %77'sinden fazlasını oluşturan 16-34 yaşındaki milyonlarca kişiyle etkileşim kurmanın 1 numaralı yolu.

Önde gelen TikTok reklam ajansı olan Dakika reklam ekibimiz ile, işletmelerin TikTok'ta yüksek kaliteli, yüksek performanslı reklamlar oluşturmasına ve yayınlamasına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Facebook, Google Ads ve Amazon ile olan yüksek ortaklık seviyelerimiz ve geçmiş başarı geçmişimiz sayesinde, TikTok pazarlama ihtiyaçlarınız için Dakika Reklam daha iyi bir seçim yoktur.

TikTok Reklam Ajansımız Sizin İçin Ne Yapacak?

İster trafik çekmek, ister satışları artırmak, hatta uygulama indirmelerini artırmak istiyor olun, Dakika Reklam ideal müşterilerinizi hedeflemek için size en iyi çözümleri sağlayacaktır. TikTok reklam ajansımız, kampanyalarınızı uygun ve verimli bir şekilde ölçeklendirirken istediğiniz yatırım getirisini elde etmenize yardımcı olacaktır.

Kitlesel Farkındalık Yaratın:

Bir TikTok akışı içindeki veya uygulamanın ana çerçevesi içindeki konumlara garantili yerleşim alırken hedef kitleniz için marka farkındalığı yaratacağız. Herkes markanızı bilmeli!

Video Görüntülemelerini Artırın:

Dakika Reklam, TikTok'ta ustalıkla hazırlanmış 6 ila 60 saniyelik videolar kullanarak işletmenizi tanıtacak veya ürününüzü piyasaya sürecek. Bu video görüntülemeleri genellikle daha da organik marka keşfine yol aça

Uygulama Yüklemelerini Artırın:

İdeal kullanıcılarınızın uygulamanızı keşfetmesini ve indirmesini kolaylaştırarak onları doğrudan Android'e veya App Store'a göndereceğiz. Yüksek kaliteli içeriğimiz, dönüşümleri teşvik edecek ve kullanıcıları uygulamanızı deneyimlemek için heyecanlandıracaktır.

Uygulama Etkileşimini İyileştirin:

Yeni ve farklı özellikleri tanıtmaya yardımcı olabilmemiz için, uygulamanıza zaten sahip olan kullanıcıların önüne koymak üzere birinci sınıf görüntülü reklamlar oluşturacağız.

Web Sitesi Dönüşümünü Artırın:

Yüksek kaliteli, hızlı ve ilgi çekici videolar, ideal müşterilerinizi çekecektir. "Şimdi alışveriş yapın" gibi harekete geçirici mesajlarla birleştiğinde, TikTok kullanıcılarının istediğiniz işlemleri gerçekleştirmesi sağlanacaktır

Web Sitesi Tıklamalarını Artırın:

Hedefli TikTok reklamlarımız aracılığıyla, insanları web sitenizdeki herhangi bir açılış sayfasına yönlendirerek sitenizin daha fazla trafik görmesini sağlayacağı

Images
En İyi TikTok Reklam Ajansı

Tiktok Reklamları Hakkında Soru ve Cevaplar

En İyi Markalar TikTok Reklamlarına Akın Ediyor TikTok, kullanıcıların kolayca sindirilebilir ve keşfedilebilir kısa biçimli videoları görüntülemesine ve oluşturmasına olanak tanıyan video tabanlı bir platformdur. Şu anda sosyal medya platformunda çok fazla organik değer var ve bu da TikTok reklamverenlerine hızlı büyüme için muazzam bir fırsat sunuyor.

 • TikTok reklamları tam olarak nasıl çalışır?

  Tiktok reklamverenler 6 Saniyelik – 60 Saniyelik Video Reklamları yayınlayabilir: TikTok, önerdikleri 9 saniye ile 15 saniye arasında bir tatlı nokta olduğunu söylüyor.

 • TikTok Reklam Hedefleme:

  Platform yeni olduğundan ve ölçek sınırlı olabileceğinden, reklamverenler coğrafi konumlara (eyalet düzeyinde, şehir düzeyinde değil), cihaz türüne, cihaz fiyatına, yaşa ve cinsiyete göre hedefleme yapabilir.

 • TikTok Takip Piksel:?

  TikTok, yeniden pazarlama reklamları yayınlamanıza ve dönüşümleri izlemenize olanak tanıyan bir piksele sahiptir.

 • TikTok Reklam Hedefleme İçeriği:

  Demo, İlgi Alanı, Konum, Kullanıcı Tabanlı, Özel Kitle (Mobil Cihaz Kimliği) ve Yeniden Hedefleme.

 • TikTok reklam maliyeti ne kadar?

  TikTok reklamcılığı, diğer sosyal medya reklam kampanyalarına benzer şekilde çalışır. Tek tek kampanyalara ayırmak istediğiniz günlük veya toplam bütçeyi siz seçersiniz. TikTok'ta fiyatlandırma, teklif verilebilir bir reklam süreci kullanır, bu nedenle maliyetler açısından değişiklik gösterebilir. Ek olarak, feed içi video reklamlar için TBM, BGBM ve GBM'yi içerecek üç eylem modeli arasından seçim yapmanız gerekecektir. Maliyet genellikle 1.000 görüntüleme başınadır. Bir kampanya için minimum harcama 500 ABD Doları olsa da, özenle hazırlanmış bir reklam etkileyici bir yatırım getirisi sağlayabilir.

 • TikTok reklamlarının Instagram ve Google reklamlarından farkı nedir?

  TikTok reklamları, çeşitli şekillerde Google reklamlarından benzersizdir. İlk olarak, TikTok'taki insanlar daha genç. Bir uygulamaları var ve belirli anahtar kelimelerin aksine bir kitleyi hedefliyorsunuz. Özellikle bir dizi anahtar kelimeyi hedeflemeye çalıştığınızda, TikTok bunun yerine kitleyi hedefleyerek daha iyi bir yatırım getirisi elde etmenizi sağlayabilir. Her şey, ücretli arama ile ücretli sosyal medya arasındaki farka bağlıdır. Ayrıca, TikTok yeni olduğundan ve genel olarak yaşa göre daha fazla hedeflendiğinden, TikTok'ta reklam verirken çok sayıda markayla rekabet etmek zorunda kalmayacaksınız.

 • TikTok'ta kimler var?

  Kullanıcıların %77'si 34 yaşının altındadır. %62'si kadındır.

 • TikTok kullanıcılar için nasıl çalışır?
Tiktok Reklam Verin

Sizi Arayalım

Tiktok Reklam hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0212 282 00 22 nolu telefondan bize ulaşabilir yada başvuru formunu doldurabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara

Copyright © Tiktok Reklam Ajansı Dakika Reklam | Tüm Hakları saklıdır. Tiktok Reklam Ajansı