Dakika Reklam

Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Kimlik / Profesyonel Web Tasarım / Hazır Web Sitesi / E-ticaret Sitesi / Pazaryeri Platformları

web tasarım
Influencer Marketing , Influencer Reklamları

Web Tasarım Fiyatları:

Web tasarım, günümüzde her firma için çok önemli bir yere sahiptir. Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda sade ve estetik, akıcı, kurumsal kimliğiniz ve vizyonunuz ile uyumlu, sizi zenginleştirici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal web sitesi tasarımı çalışması; ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

İnternet sitesi tasarımlarımız, arama motorlarına uyumlu, HTML5 , CSS3 ve responsive kriterlerine uygun olarak hazırlanır. Kurumsal web sitesi ile firmanızın tanıtımını ve ürünlerinizle ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Unutmayın ki Web Siteniz internete açılan pencerenizdir ve bir görüşmenin ardından müşterilerinizin ilk inceleme noktası Web Sitenizdir.

Teklif ister misiniz ?

Web site tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0212 282 00 22 nolu telefondan bize ulaşabilir yada başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Copyright © Dakika Digital | Tüm Hakları saklıdır. Dakika Reklam