Microsoft Bing Reklamları

Microsoft Reklamcılık, şirketinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan hedef kitlenize ulaşmanın harika bir yoludur. Microsoft'un arama ağı iş ortakları sayesinde dilerseniz reklam mesajınızla daha da fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Microsoft reklam ajansı olarak sizi desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Microsoft Advertising , microsoft ads, bing ads
Microsoft Advertising - microsoft ads - bing ads - microsoft reklam - microsoft reklamları , microsoft da reklam ,
Microsoft Advertising , Bing Ads , Microsoft Advertising Türkiye

Bing Microsoft'ta Reklam Verin!

Microsoft Bing Reklamları ile kullanıcıları direkt satışa teşvik ediyor , marka bilinci yaratıyor , hedeflerinizi yerine getirmede etkin çözümler üretiyoruz, Bing reklamlarında istediginiz Ülkeyi ve bölgeyi hedefliyor aynı zamanda o Ülke'nin dilinde de reklam yayınlayabiliyoruz.

Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.7/24 ücretsiz telefon ve e-posta destegimiz her zaman sizinle

Microsoft Advertising nasıl çalışır?

Müşteriler arar.İnsanlar, anahtar kelime adı verilen arama terimlerini Bing gibi arama motorlarına girerler.

Müşteriler reklamınızı görür.Reklamınızdaki anahtar kelimeler bir aramayla eşleşirse, reklamınız Bing'deki arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünür.

Müşteriler sizinle iletişim kurar.Reklamınızı, insanların sizi arayabileceği, web sitenizi ziyaret edebileceği veya kapınıza kadar gidebileceği şekilde yapılandırabilirsiniz.

Microsoft Advertising kimlere ulaşır?

Microsoft Arama Ağı, ABD'deki masaüstü aramalarının %37,6'sını ve dünya genelinde aylık 8,2 milyar aramanın 1'ini destekler ve ayrıca sizi ABD'de Google'ın ulaşamadığı 51 milyon arama yapan kişiye bağlar. 3 ABD'de, Microsoft Arama Ağı'nda 129 milyon benzersiz arama yapan kişi vardır. 3

Microsoft Arama Ağı nedir?

Microsoft Arama Ağı, müşterilerinizin hayatının bir parçasıdır ve her gün kullandıkları cihazlara, uygulamalara ve sitelere güç sağlar ve onlarla en önemli anlarda buluşur. Arayıcılar, Microsoft Arama Ağı'nı Bing'de ve ortak sitelerde, Windows 10, Cortana ve Office aracılığıyla, ayrıca üçüncü taraf platformlarda ve ortaklıklarda bulur - ister Amazon cihazlarında arama yapın, ister Apple cihazlarında Siri ve Spotlight Search için web sonuçları veya haritalar üzerinde arama yapın. binlerce lider web sitesi.

Microsoft Arama Ağı, Microsoft Advertising'den nasıl farklıdır?

Microsoft Arama Ağı, Bing ve ortak sitelerden oluşur. İşletmenizin, her gün arama yapan milyonlarca kişiden oluşan geniş ve benzersiz bir kitleye ulaşabileceği yerdir. Bu değerli potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için reklamcılık platformu Microsoft Advertising'i kullanın.

Reklamım nerede görünüyor?

Reklamlarınız Bing, Yahoo , Aol ve MSN arama sonuçlarının üstünde veya sağında görünebilir. Ayrıca, reklamlarınızı farklı coğrafi bölgelere, haftanın saatlerine veya günlerine ve hatta demografiye hedeflemeyi seçebilirsiniz.

Reklam konumumu ne belirler?

Microsoft Advertising , tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılık sistemidir. Reklamınıza yapılan her tıklama için ne kadar ödemek istediğinize bağlı olarak teklif verirsiniz. Web sayfalarında reklam gösterilecek sınırlı sayıda yer olduğundan, bu alanları açık artırmaya çıkarıyoruz. Reklamlarınızı istediğiniz alana yerleştirmek için diğer reklamverenlere karşı teklif veriyorsunuz. Dolayısıyla, "ayakkabı" anahtar kelimesi için teklif verirseniz, "ayakkabı" için de teklif veren diğer reklamverenlerin tekliflerini geçmeniz gerekir. Ne kadar teklif vermek istediğinizi siz belirlersiniz. Reklam konumunuz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç şeye bağlıdır:

1. Reklamınızın ve web sitenizin aranan terimlere ne kadar uyduğu (alaka düzeyi).

2. Teklifinizin Microsoft Advertising açık artırmasındaki diğer tekliflerle karşılaştırması.

3.Bu alanlarda ne kadar güçlü olursanız, en üstteki reklam konumunu kazanma şansınız o kadar artar.

Microsoft Advertising işletmem için uygun mu?

Her tür işletme, Microsoft Advertising ile değer ve başarı bulur. İster yerel aramalara ve yaya trafiğine odaklanın, ister ülke veya dünyanın her yerinden web sitenize trafik çekmek isteyin, Microsoft Advertising'in sizin için çözümleri vardır.

Arama sonuçlarında zaten ücretsiz görünüyorum. Neden reklam için ödeme yapmalıyım?

Mevcut müşterileriniz işletmenizi ada göre arayarak arama sonuçlarında sizi bulmayı kolaylaştırabilir. Ancak henüz ulaşmadığınız müşterilerin, işletmenizi arama sonuçlarında mutlaka ortaya çıkarmayacak genel terimler araması daha olasıdır. Alakalı Bing arama sonuçlarının yanında reklam vermek, işletmenizi, aksi halde ulaşamayacağınız ilgili müşterilerle ön plana çıkarır.

SEO ve SEM arasındaki fark nedir? Hangisi benim için doğru?

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama sonuçlarındaki doğal sıralamanızı iyileştirmek için web sitenizi ayarlıyor. Web sitenizin Bing veya Yahoo'daki sıralamasını yükseltmek için ödeme yapamazsınız, bu nedenle bu sonuçlara genellikle ücretsiz veya “organik” arama sonuçları olarak atıfta bulunuruz.

SEO'dan gelen tıklamalar ücretsizdir. Ancak SEO aynı zamanda teknik uzmanlık gerektirir ve üzerinde yalnızca sınırlı kontrole sahip olduğunuz bazı faktörleri içerir.Arama motoru pazarlamacılığı (SEM), ücretsiz (veya "organik") arama sonuçlarının yanında veya üzerinde görünen ücretli reklamlardır. Bu ücretli reklamlar, Microsoft Advertising aracılığıyla satın alınır.

SEM tıklamaları için ödeme yaparsınız. Ancak SEM, web sitenizin sonuç sayfalarında ne zaman görüneceği konusunda size daha fazla kontrol sağlar ve ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz. Ayrıca hangi reklamların işe yaradığını ölçebilir ve sonuçlarınızı hızla iyileştirebilirsiniz. SEO ve SEM arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. İkisini de yapabilirsiniz!

Zamanım kısıtlıysa yine de Microsoft Advertising'i denemeli miyim?

Evet! 0212 282 00 22 numaralı telefondan bir Microsoft Advertising uzmanını arayın, ilk kampanyanızı sizin için ücretsiz olarak oluşturalım. Reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için size ipuçları vereceğiz ve sizi başarıya hazırlayacağız. Yardım etmek için buradayız.

Daha fazla insanı web siteme çekmek için Microsoft Advertising'i nasıl kullanabilirim?

Bütçenizi ve teklif stratejinizi gözden geçirin. Reklamlarınız duraklamaya devam ederse, bütçe sınırınız çok düşük olabilir. Rekabetçi teklifler, reklamınızın dikkatleri üzerine çekmesi ve web sitenize daha fazla tıklama alması için güçlü bir konumda kalmasına yardımcı olur.

Hem konum hem de cihazlar (bilgisayar, mobil ve tablet) için hedeflemenizi genişletin.

Reklamlarınızın ve web sitenizin teklif verdiğiniz anahtar kelimelerle alakalı olduğundan emin olun. Terimlerinizi arayan biri işletmeniz için bir reklam görmeyi bekler mi?

Maliyetlerimi nasıl düşük tutabilirim?

İlk içgüdünüz bütçenizi düşürmek olsa da, önce maksimum tekliflerinizi düşürmeyi deneyin. Evet, bu daha az müşterinin sitenizi ziyaret ettiği anlamına gelebilir. Ancak kalite puanınızı yükseltir ve güçlü bir performans geçmişine sahip reklamlar oluşturursanız, daha düşük bir teklifle iyi bir reklam konumu kazanabilirsiniz. Bu, tıklama başına maliyetinizi düşürür ve bütçenizi genişletmenize yardımcı olur.

Microsoft Advertising'in çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Temel istatistikleri hızlı bir şekilde görmek için hesabınızdaki çok çeşitli performans eğilimlerini görüntüleyin: reklam tıklamaları, reklamınızın görüntülenme sayısı (gösterimler), harcama, ortalama tıklama başına maliyet, tıklama oranı, ortalama reklam konumu, edinme başına maliyet ve dönüşümler. Ayrıca, kampanyalarınızın ne kadar iyi performans gösterdiğine ilişkin bilgi edinmek için performans raporları da çalıştırabilirsiniz.

Birden fazla reklam yayınlayabilir miyim?

Evet! Aslında biz teşvik ediyoruz. Bir seferde yalnızca bir reklam gösterilecek, ancak birden fazla reklam yayınlamak, hedef müşterileriniz için en iyi neyin işe yaradığını görmek için farklı yaklaşımları test etmenize olanak tanır. İşletmeler genellikle belirli ürünler veya sayfalar için farklı reklamlar dener.

Bing Reklam Nasıl başlarım? Hangi anahtar kelimeleri seçmeliyim?

Anahtar kelimelerinizi seçmenize yardımcı olacak birkaç seçeneğiniz var. Öncelikle, müşterilerinizden birinin ürünlerinizi ve tekliflerinizi aramak için kullanabileceği terimleri düşünmek isteyeceksiniz. Bu arama terimleri harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Ardından, daha fazla anahtar kelime bulmak için hesabınızdaki araçları kullanabilirsiniz.

Microsoft Advertising'de, sayfanın üst kısmındaki Kampanyalar'ı, Anahtar Kelimeler sekmesini ve ardından Anahtar Kelime Ekle'yi tıklayın. Bu size şunları sağlar:

◦ Girdiğiniz bir anahtar kelimeye göre yeni anahtar sözcükler arayın.

◦ Anahtar kelimeler için bir web sitesi arayın.

◦ Anahtar kelimeler için hedef URL'lerinizi arayın.

Nasıl iyi bir reklam yazabilirim?

Aşağıda, reklamınızın öne çıkmasına yardımcı olabilecek birkaç ipucu verilmiştir.

◦ Reklamlarınızı alakalı tutun. Alaka düzeyini artırmanın bir yolu, müşterilerinizin en popüler arama terimlerini reklam başlıklarınızda ve metninizde kullanmaktır.

◦ Ürününüzü neyin farklı kıldığını açıklayın.

◦ Müşterilerinizin dilini kullanın. Tipik müşterinizi çekmesi muhtemel kelimeler ve yazı tonu kullanın.

◦ Spesifik olun. Teklif ne kadar net ve spesifik olursa o kadar iyidir. Örneğin, "büyük indirimler" yerine "yüzde 50 indirim" gibi kesin bir yüzde belir

◦ Müşterilere reklamınızı hemen şimdi tıklamaları için bir neden verin. Müşterileri bir broşür veya danışma talep etmeye, ücretsiz bir e-kitap indirmeye, bir bültene abone olmaya veya sınırlı süreli bir indirimden yararlanmaya teşvik etmek gibi belirli bir harekete geçirici mesaj sunun.

Welcome to Microsoft Advertising

Sizi Arayabiliriz?

Microsoft Advertising Reklam hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için 0212 282 00 22 nolu telefondan bize ulaşabilir yada başvuru formunu doldurabilirsiniz.

WhatsApp
Hemen Ara

Copyright © Bing Ads | Microsoft Advertising | Bing Advertising | Bing Reklam | Tüm Hakları saklıdır. Dakika Reklam